اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

سازه های پلاستیکی آبا (ABA)

شرکت سازه های پلاستیکی آبا از سال 1370 شروع به فعالیت در زمینه ساخت قالب های پلاستیکی و خط تولید لوله های خرطومی نموده است . تولید لوله های خرطومی ماشین لباسشویی، لوله های خرطومی پمپ های نفتکش و لوله های خرطومی جارو برقی اولین تولیدات این شرکت خوش نام ایرانی می باشد.

شرکت ABA از سال 1379 شروع به ساخت قالب های مربوط به سیفون و راه اندازی خط تولید لوله های فلکسی سیفون نمود و در سال 1381 سیفون های آبا وارد بازار گردید که شامل سیفون فلکسی تک لگنه و لوله فلکسی با مهره بود.
سپس شرکت آبا اقدام به طراحی و ساخت سیفون دو لگنه فلکسی با طرحی منحصر به فرد نمود و در سال 1385 موفق به دریافت گواهی نامه ثبت اختراع از اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران گردید. شرکت سازه های پلاستیکی آبا در سالهای اخیر اقدام به تولید محصولات جدید نموده است که طراحی منحصر بفرد تولیدات این شرکت باعث استقبال بسیار خوبی در بین مصرف کنندگان و تاسیسات کاران گردیده است.

محصولات آبا شامل : سیفون های خرطومی ساده تک لگن و دو لگن، سیفون های فانتزی تک لگن، دو لگن و سه لگن، انواع زیرآب و کفشور می باشد.

سیفون های فانتزی آبا

سیفون های فانزی آبا از جنس بسیار مرغوب و با طراحی زیبا و منحصر به فرد ساخته شده و کاملا استاندارد و قابل تنظیم است و شامل سیفون های تک لگن، دو لگن و سه لگن می باشد.

محصولات آبا

سیفون های معمولی آبا

سیفون های معمولی آبا از پلاستیک درجه 1 و مرغوب و قابل تنظیم برای تمامی سینک ها می باشد و شامل سیفون های تک لگن و دو لگن می باشد.

قابلیت ها و ویژگی های محصولات آبا

سیفون خرطومی فلکسی آبا

زیرآب فانتزی آبا ABA

قطعات و لوازم جانبی آبا

مزایای سیفون های آبا

مزایای سیفون های تک لگن آبا

مزایای سیفون های دو لگن آبا

مزایای لوله های خرطومی با مهره آبا

کفشوی آبا (ABA)