112 محصول
مرتب‌سازی:

ورتا

محصولات ورتا

محصولات ورتا یکی از بهترین و با کیفیت ترین کالاهایی است که ما در سایت پارسیتال به شما مشتریان گرامی معرفی و ارائه می کنیم . ویژگی های فنی کالاهای ورتا کابین  vertacabin در نوع خود منحصر بفرد  وبلکه بی نظیر است .

طراحی محصولات ورتا

ورتا در طراحی مدل هایش بسیار با سلیقه و حرفه ای رفتار کرده و می کند . طراحی محصولات جدید ورتا همیشه در نمایشگاه ها با استقبال طراحان داخلی روبرو شده است . شما در پارسیتال می توانید تنوع قابل قبولی از محصولات ورتا را مشاهده ، بررسی ، مقایسه ، انتخاب و نهایتا خریداری بفرمایید .

رنگ بندی متنوع در محصولات ورتا

استفاده از بهترین کیفیت رنگ در پوشش دهی به ورق های پی وی سی از جمله استانداردهای سختگیرانه ای است که ورتا برای خود تعریف کرده است . تنوع رنگ و استفاده از رنگ های متنوع محصولات ورتا را برای همه نوع سلیقه جذاب و دلنشین کرده است .

بسته بندی  محصولات Verta

بسته بندی های محکم و مناسب محصولات ورتا هم از جمله ویژگی های مهم دیگر کالاهای این شرکت است . ورق های پی وی سی pvc  به دلیل آسیب پذیری ای که دارند در حمل  ونقل آنها نیاز به بسته بندی های مقاوم و محکم وجود دارد  که ورتا این مهم را به خوبی به انجام رسانده است .

تولیدات سفارشی از خدمات ورتا است

بسیاری از مشتریان بزرگ نظیر پروژه های انبوه سازی ، هتل ها ، مجتمع های مسکونی و . . . خواستار تولید روشویی کابینتی مطابق با اندازه ، طراحی و نیاز های خود هستند . شرکت ورتا در این زمینه نیز خدمات خوب و پاسخگویی مناسبی دارد . شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا در مورد کالاهای سفارشی Verta شما را راهنمایی کنند.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.