اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

فلاش تانک های ایران

فلاش تانک ایران اولین تولید کننده فلاش تانک در ایران با بهره گیری از 40 سال تجربه، دانش مهندسین و خطوط تولید مدرن با هدف حفظ و نگهداری منابع آبی کشور و با ارائه محصولاتی نوآورانه و با کیفیت یکی از تولیدکنندگان مطرح بازار می باشد.  تنوع محصولات با طراحی کاربردی و کیفیتی بی نظیر و پایه گذاری نوآوری ها و استانداردهای جدید با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در این صنعت از دیگر شاخصه های این برند ایرانی می باشد.

محصولات این شرکت شامل فلاش تانک های توکار به همراه سازه (استراکچر)، فلاش تانک های روکار، انواع کلید فلاش تانک و اجزا و لوازم جانبی فلاش تانک می باشد.

فلاشتانک های توکار ایران

فلاش تانک توکار ایران

فلاشتانک های روکار ایران

کلید فلاشتانک های ایران

قطعات و لوازم جانبی فلاشتانک ایران

سوالات متداول

سطح آبگیری شناور بیش از حد مجاز است. هنگام نصب باید اطمینان حاصل گردد که تمامی قطعات فلاش تانک در دامنه حرکت خود آزاد هستند و با قطعات دیگر درگیر نیستند. چنانچه قسمتی از اهرم و شناور درگیر باشند منجر به عدم فرمان قطع آب و آبریزی خواهد شد. لاستیک دیافراگم پمپ دریچه ای را بازدید نمایید.

می بایست در این حالت پمپ را نیز باز نموده و ۱۸۰ درجه چرخاند بطوریکه  محل شاسی های آن روبروی کلید قرار گیرد. در این حالت فلوتر و پمپ براحتی در کنار هم قرار خواهند گرفت. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای نصب موجود در جعبه محصول مراجعه فرمایید.

در زمان بستن درب تانک می بایست آب تانک خالی شده سپس درب تانک براحتی در محل زبانه های آن قرار خواهد گرفت توجه داشته باشید که تمام ۸ زبانه به درستی در محل تعیین شده قرار گیرند.

کاپ فلوتر در حالت درست خود یعنی در راستای ورودی آب قرار گرفته باشد و براحتی بدون مشکل بالا و پایین شود.

فاصله بین پین پشت کلید و شاسی بالای پمپ تنظیم نمی باشد. این فاصله در حالت معمول می بایست یک میلیمتر فاصله آزاد داشته باشد.

برای بستن پیچ های زیر پمپ می بایست ابتدا پیچ بزرگ را کاملا سفت نمود بعد اقدام به سفت نمودن پیچ های کوچک پمپ کرد در غیر این صورت احتمال شکستن پیچ های کوچک و یا خوب محکم نشدن پیچ بزرگ وجود دارد.

برای نصب و سفت کردن اتصالات سیفون به هیچ گونه ابزاری نیاز نمی باشد و در صورت نیاز به عوض کردن محل آبگیری فلوتر به آبگیری از کف می توانید مطابق با بروشور از ابزار تعبیه شده بر روی فلوتر استفاده نمایید.

برای رفع این مشکل مطابق با توضیحات دفترچه راهنما شاسی تخلیه را از روی تانک درآورده و پین پشت کلید را یک دندانه به سمت داخل کلید قرار دهید و مجدد پین پشت کلید را محکم نمایید. و قبل از آبگیری تانک نیز درب تانک را کامل ببندید تا تمامی هشت زبانه تانک کاملا در موقعیت صحیح قرار گیرد. 

خدمات پس از فروش

تمامی محصولات فلاش تانک ایران دارای 10 سال گارانتی می باشند. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته و کارشناسان ما را مطلع سازید. در صورتی که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات باشد کارشناسان ما برای بررسی دقیق تر به محل شما اعزام می گردند. لطفا در هنگام خرید حتما فاکتور و کارت گارانتی را دریافت نمایید.