اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شیرآلات کی دبلیوسی

شرکت شیرهای ساختمانی ایران تولید کننده شیرآلات کی دبلیوسی ( KWC ) یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها در زمینه تولید شیرآلات و کالاهای بهداشتی ساختمان می باشد که با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا و پیشرفته ترین دستگاههای ساخت و تولید قطعات، توانسته محصولاتی باکیفیت بالا همراه با زیبایی خیره کننده تولید و عرضه نماید. این شرکت نماینده انحصاری شرکت KWC سوئیس و تحت لیسانس شرکت Franke می باشد که یکی از برترین و بزرگترین برندهای اروپایی حال حاضر دنیاست .

اگر به دنبال شیرآلات مرغوب و باکیفیت هستید بدون تردید کی دبلیوسی گزینه ای درست و انتخابی هوشمندانه است.

افتخارات کی دبلیوسی

شیرآلات توکار کی دبلیوسی

با گسترش تکنولوژی و پیشرفت در صنعت شیرآلات و کالاهای ساختمانی، شیرآلاتی طراحی شدند که بخشی عمده ای از اجزای آنها در داخل دیوار قرار می گیرند و اجزای کنترل کننده آب مانند دسته شیر یا کلیدهای قطع و وصل و تنظیم آب بر روی دیوار نصب و قابل دسترسی هستند. این قابلیت علاوه بر بهینه‌سازی فضای محیط ، جلوه ای مدرن ، زیبا و منحصر به فرد را برای ساختمان ها و سرویس های بهداشتی به ارمغان می آورد.

شیرآلات توکار شامل حمام ، روشویی و توالت می باشد که با توجه به نیاز مشتری در قالب تیپ بندی های مختلف تولید و عرضه می گردد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیرآلات توکار به این مقاله مراجعه نمایید.

شیر مرکزی (مغزی) حمام توکار kwc

شیر مرکزی ، مغزی یا بدنه حمام توکار

شیر مرکزی (مغزی) حمام توکار kwc

شیر مرکزی (مغزی) توالت توکار kwc

شیر مرکزی (مغزی) توالت توکار kwc

شیر مرکزی (مغزی) روشویی توکار kwc

شیر مرکزی (مغزی) روشویی توکار kwc

لوازم و متعلقات شیرآلات توکار

شیرآلات چشمی و هوشمند کی دبلیوسی

بنر روشویی چشمی الکترونیک کی دبلیو سی

شیرآلات ظرفشویی و روشویی KWC

شیرآلات حمام و توالت کی دبلیوسی

دوش های تک کاره و چندکاره کی دبلیوسی

فلاشتانک های توکار کی دبلیوسی

آینه های هوشمند کی دبلیوسی

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

قطعات و لوازم جانبی

شرکت کی دبلیوسی جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود طیف وسیعی از قطعات و لوازم جانبی شیرآلات را تولید و عرضه نموده تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود باشد. برای دیدن تمامی قطعات و لوازم جانبی محصولات کی دبلیوسی کلیک کنید.  

شرایط ، مقررات و خدمات پس از فروش محصولات KWC

برای اطلاع دقیق از گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات کی دبلیوسی لطفا هنگام خرید ، دفترچه و برگه گارانتی محصول را به دقت مطالعه فرمایید.