اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شیرآلات نوبل

شیرآلات نوبل یکی از معروف ترین تولید کنندگان شیرآلات ساختمانی می باشد که از سال 1390 با بهره گیری از دانش بومی و به کارگیری دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را در عرضه تولید شیرآلات بهداشتی آغاز نمود. شیرآلات نوبل دارای مدلهای بسیار زیاد در انواع رنگ ها و طرح ها می باشد. طرح های کلاسیک، طرح های فانتزی، طرح های مدرن و طرح های خاص مانند انواع شیرآلات قابلمه پرکن همه در سبد تولید شیرآلات شرکت نوبل می باشد. شرکت نوبل در زمینه تولید شیرآلات توکار حمام، روشویی و توالت و انواع علم دوش نیز تولیدات گسترده و متنوعی دارد. 

شیرآلات ظرفشویی نوبل

شیرآلات ظرفشویی نوبل

شیرآلات روشویی نوبل

شیرآلات حمام نوبل

شیرآلات توالت نوبل

شیرآلات قابلمه پرکن نوبل

شیرآلات قابلمه پرکن نوبل یکی از خاص ترین محصولات این برند مطرح شیرآلات ایرانی هست که در دو نوع رو سینکی و روگازی طراحی و ساخته شده است. این شیرآلات که به شیرآلات بازویی نیز شناخته می شود کمک شایانی به خانم های خانه دار جهت سهولت در پر کردن آب در قابلمه و ظروف سنگین می نماید. مدل روگازی که بر روی دیوار بالای گاز و نصب می شود این امکان را به خانم خانه می دهد تا ظروف و قابلمه خود را همانجا بر روی گاز پر از آب نماید تا نیاز به حمل و نقل و جابجایی قابلمه از سینک تا گاز را برطرف نمایید. 

شیرآلات سه تکه نوبل

علم دوش، یونیکا و یونورست نوبل

شیر مرکزی و بدنه شیرآلات توکار نوبل

لوازم و متعلقات شیرآلات توکار نوبل

کفشورهای نوبل

قطعات و لوازم جانبی نوبل

شرایط ، مقررات و خدمات پس از فروش محصولات Nobel

برای اطلاع دقیق از گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات نوبل لطفا هنگام خرید ، دفترچه و برگه گارانتی محصول را به دقت مطالعه فرمایید.

پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.