اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

صنایع اتصالات شیلان

شرکت صنایع اتصالات شيلان (ماتئو سابق) در سال 1379 با هدف عرضه اتصالات انعطاف پذير ضد زنگ، با استاندارد جهاني تاسيس گرديد.
شرکت شيلان روش پيشرفته اي را با يک پارچه سازي فرايند توليد و تامين انتخاب نموده که مورد تاييد استانداردهاي اروپا مي باشد. همچنين با توافق نامه با سازمان نظام مهندسي و انجمن انبوه سازان کشور و پروژه هاي مسکن مهر در مهمترين پروژه هاي ملي و ساختماني کشور سهيم بوده و محصولات خود را مطابق نيازهاي توليد کنندگان شيرآلات و دستگاه هاي سرمايشي و گرمايشي در داخل و خارج از کشور عرضه و تامين نمايد که اعتبار، سابقه، تجربه و کارآزمودگي در مسير توليد باعث رضايتمندي و اعتماد مشتريان به شرکت شيلان گرديده است.
خط مشي اصلي توليد محصولات شرکت شيلان، تضمين کيفيت کالا مي باشد و در اين راستا، آزمايشگاه کنترل کيفيت اين شرکت با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه هاي اندازه گيري نهايت تلاش خود را نموده که تشخيص فني مبني بر رعايت استانداردهاي روز اروپا، EN13618 ، EN13828 صورت گيرد. علاوه بر اين شيلان تنها شرکت ايراني مي باشد که موفق به دريافت گواهينامه استاندارد اروپا AENOR گرديده است و همين طور دارنده گواهينامه استاندارد ملي در زمينه توليد و عرضه شلنگ هاي انعطاف پذير ضد زنگ ، شير پيسوار بهداشتي و شيرهاي توپي ساختماني در ايران مي باشد. 

تولیدات شرکت شیلان شامل : شلنگ های پکیجی، شلنگ های رابط و دوسر مهره، شلنگ های تک پایه، شلنگ لباسشویی، شیر پکیجی و انواع شیر پیسوار می باشد.

گواهینامه ها و استانداردها

شلنگ های پکیجی شیلان

کاربرد شلنگ های پکیجی شیلان جهت انواع پکیج، پمپ آب، فن کوئل و اتصالات فشارقوی می باشد و در طول های بین 20 تا 100 سانتیمتر تولید می شود . سایز مهره و رزوه 2.5 ، 3 ، 4 ، 5 و 6 می باشد.

بنر شلنگ فیلبور شیلان

شلنگ های رابط و دوسر مهره شیلان

شلنگ های رابط و دوسر مهره شیلان جهت فلاش تانک و ورودی آب توالت های فرنگی استفاده می شود. طول این شلنگ ها بین 14.5 تا 50 سانتیمتر می باشد.

شلنگ های تک پایه شیلان

شلنگ های تکپایه شیلان جهت شلنگ ورودی آب زیر ظرفشویی و روشویی استفاده می شود. طول شلنگ های تکپایه از 45 تا 70 سانتیمتر می باشد.

شلنگ های لباسشویی شیلان

شلنگ های لباسشویی شیلان در دو سایز 150 و 200 سانتیمتر می باشد.

شیرهای پکیجی شیلان

شیرهای پیسوار شیلان