شیرآلات بهداشتی چگونه تولید می شوند-مراحل تولید

تولید شیرآلات بهداشتی

شیرآلات بهداشتی اعم از شیرآلات آشپزخانه،شیرآلات حمام و سرویس های بهداشتی طی فرآیند شش مرحله ای تولید می شوند.

طراحی محصول

مرحله طراحی شیرآلات مرحله آغازین می باشد ،در این مرحله طراحان بر اساس کاربرد و نوع محصول و با ایده های خلاقانه و منطبق با اصول فنی و به وسیله نرم افزار های طراحی مانند Solid Work اقدام به طراحی محصول می نمایند.
طراحی انجام شده پس از تائید نهایی جهت ساخت قالب و تولید محصول ارسال می گردد.

طراحی شیرآلات با solid work
تصویر شماره۱-نمونه طراحی شیرآلات

ریخته گری

پس از مرحله طراحی قالبهایی براساس طراحی های انجام شده تهیه و با آلیاژ برنج ریخته گری شیرآلات انجام می شود.

ریخته گری شیرآلات
تصویر شماره ۲- ریخته گری شیرالات بهداشتی

ماشین کاری

در این مرحله ابتدا اضافات و برآمدگی های قطعات توسط اره های صنعتی و ماشین آلات تراش برداشته شده و پس از آن سوراخ ها و رزوهای لازم براساس طرح اولیه روی بدنه قطعات شیر ایجاد می شود.

تصویر شماره ۳- ماشین کاری شیرآلات بهداشتی

پرداخت کاری

پس از مرحله ماشین کاری شیرآلات تولید شده در دو مرحله سنباده کرای و پولیش کاری ناهمواری ها و زوائد قطعات گرفته شده و سطح آنها کاملا سیقلی و یک دست می شوند.

تصویر شماره ۴- پرداخت شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات

در این مرحله شیرآلات و قطعات پرداخت شده جهت افزایش مقاومت در برابر خوردگی و ایجاد زیبایی ظاهری به روشهای الکتریکی و پی وی دی (PVD) به وسیله فلزات متوع که متداول ترین آنها کروم می باشد آبکاری شده و پوشش داده می شود.

آبکاری شیرآلات
تصویر شماره ۵- آبکاری شیرآلات بهداشتی

مونتاژ قطعات

در این مرحله قطعات آبکاری شده از لحاظ ظاهری و کیفیت آبکاری کنترل شده و پس از تائید کیفیت ،کارتریج و سایر قطعات مونتاژ شده و محصول نهایی تولید می شود.
پس از مونتاژ شیرآلات بهداشتی تولید شده جهت کنترل نهایی به واحد کنترل کیفیت ارسال و توسط دستگاهای مختلف از جمله دستگاه تست فشار مورد آزمایش قرار می گیرند و در نهایت بسته بندی و روانه بازار می شوند.

تصویر شماره ۶- مونتاژ شیرآلات بهداشتی

در حال بارگذاری محصولات هستیم امکان خرید آنلاین به زودی فراهم خواهد شد. جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات تماس بگیرید. 05138410050

ارتابط در واتساپ
0